zájezdy za uměním detailberlínské výstavy: sbírka hildebranda gurlitta – nově objevené obrazy klasiků moderního umění + archeologické poklady z německa

BERLÍNSKÉ VÝSTAVY: SBÍRKA HILDEBRANDA GURLITTA – NOVĚ OBJEVENÉ OBRAZY KLASIKŮ MODERNÍHO UMĚNÍ + ARCHEOLOGICKÉ POKLADY Z NĚMECKA

10.11.2018

VYPRODÁNO! REGISTRUJEME POUZE NÁHRADNÍKY.

Sbírka obchodníka s obrazy Hildebranda Gurlitta se stala velkým uměleckým skandálem: v nenápadném bytě v mnichovském činžáku našla německá policie sedmdesát let po druhé světové válce 1500 obrazů světově proslulých moderních umělců. Je až neuvěřitelné, že sbírka v hodnotě miliard eur byla tak tak dlouho ukrývaná. Objevte s námi obrazy, které se zdály navždy ztracené! Spatříte s námi obrazy takových velikánů jako byl Marc Chagall, Henri Matisse, Pablo Picasso, Franz Marc nebo Toulouse-Lautrec. Vůbec poprvé je v takovém rozsahu sbírka představena veřejnosti! Výstava potěší především zájemce o kubismus, surrealismus, expresionismus a klasickou modernu.

Reprezentativní výstava Archeologické poklady z Německu představí veřejnosti unikátní objevy, které zaujaly pozornost celého světa. Vydáme se do světa dávných Římanů a Germánů, budeme obdivovat poklady starých Keltů a pohlédneme i do tajemství dávných astronomů, kteří ve střední Evropě zkoumali hvězdy v době, kdy se v Anglii stavěl Stonehege. Výstava má být mistrovskou ukázkou toho, jak mohou být prezentovány archeologické poklady.

 

Zájezd autobusem bez nočních přejezdů pořádá cestovní kancelář SLAN tour s.r.o. ve spolupráci s uměleckohistorickou agenturou ARS AURO PRIOR PhDr. Petera Kováče a s Klubem přátel Stavitelů katedrál. Průvodcem bude historik umění PhDr. Peter Kováč.

 

PROGRAM ZÁJEZDU

Odjezd z Prahy v sobotu 10. listopadu v 6.00 hodin od HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ V PRAZE (parkoviště nad stanicí metra), kolem 11.00 příjezd do Berlína, návštěva výstavy Sbírka Hildebranda Gurlitta - zapomenuté poklady moderního umění a Archeologie v Německu, odpoledne Panoráma Pergamonu v novém pojetí. Odjezd z Berlína v 17.30 hodin, příjezd do Prahy přibližně ve 23.00 hodin.

Cena za osobu 1200 Kč

 

Přihlášky:

http://www.slantour.cz/zajezdy/zobrazit/berlinske-vystavy:-hildebrand-gurlitt

 

KONTAKTY SLAN tour v pracovní dny:

telefon 312 520084, mobil 604 255018, info@slantour.cz, skype: slantour-centrala

Vše lze v pohodě vyřešit na našich pobočkách:

SLAN tour, s.r.o., cestovní kancelář: Wilsonova 597, 27401 Slaný

pobočka cestovní kanceláře SLAN tour, s.r.o.: PRAHA 7 - Holešovice , Veletržní 48


Copyright (c) 2008 stavitele-katedral.cz | Tisk | Kontakty | XHTML 1.0 Strict | TOPlistStatistiky toplist | Zpět nahoru