zájezdy za uměním detaildrážďanské podzimní výstavy: vermeer a holandské umění zlatého věku

DRÁŽĎANSKÉ PODZIMNÍ VÝSTAVY: VERMEER A HOLANDSKÉ UMĚNÍ ZLATÉHO VĚKU

13.10.2021

VYPRODÁNO!

Jednodenní autokarový zájezd pořádá cestovní kancelář SLAN tour ve spolupráci s uměleckohistorickou agenturou Petra Kováče a Klubem přátel Stavitelů katedrál, což je klub čtenářů knih PhDr. Petera Kováče. Zájezd připravil a provádí historik umění PhDr. Peter Kováč.

Drážďanská galerie připravila výstavu o díle slavného malíře Jana Vermeera a žánrové malbě v Holandsku. Bude to mimořádná podívaná s řadou zahraničních zápůjček! Obrazy holandského mistra Jana Vermeera van Delft (1632-1675) jsou považovány za zhmotnění ticha a klidu v bouřlivé době evropského baroka. Drážďanská galerie nabídne výběr Vermeerových děl (organizátoři slibují jednu třetinu tvorby malíře) a k nim reprezentativní profil mistrů holandské barokní malby, kteří se jako Vermeer věnovali žánrové tvorbě: Pieter de Hooch, Frans van Mieris, Gerard Ter Borch, Gabriel Metsu, Gerard Dou, Emanuel de Witte a Jan Steen.

 

PROGRAM ZÁJEZDU

Ve středu 13. října 2021 v 7.00 odjezd z Prahy od Hlavního nádraží, technické zastávky cestou. Během dopoledne příjezd do Drážďan. Prohlídka výstavy Jana Vermeera v Drážďanské galerii. Výklad k Vermeerově umění bude probíhat v autobuse během cesty do Drážďan, kvůli omezeným možnostem provádění a výkladu přímo na výstavě. Dále volno v centru města.  Kolem 17.00 odjezd zpět do ČR,  příjezd do Prahy kolem 19.30 hodiny.

Vzhledem k limitovanému počtu návštěvníků výstavy doporučujeme si se zájezdem současně přiobjednat i časovou vstupenku na výstavu Vermeera. Vstupenka je buď na samotnou výstavu nebo v kombinaci výstava + Drážďanská galerie. Doporučujeme KOMBINOVANOU VSTUPENKU! V případě, že si klient neobjedná časovou vstupenku, automaticky předpokládáme, že si ji zajistí sám!

 

Cena za osobu 590 Kč

 

Přihlášky a informace k službám:

https://www.slantour.cz/zajezdy/zobrazit/drazdanske-podzimni-vystavy:-vermeer-a-holandske-umeni

 

KONTAKTY SLAN tour:

mobil: 604 255018

info@slantour.cz

skype: slantour-centrala


Copyright (c) 2008 stavitele-katedral.cz | Tisk | Kontakty | XHTML 1.0 Strict | TOPlistStatistiky toplist | Zpět nahoru