na začátek zpět vpřed na konec
Čtěte více

Gotický portál z poloviny 13. století ve francouzském městečku Villeneuve l´Archevéque, kde v roce 1239 převzal král Ludvík IX. trnovou korunu (fotodokumentace ke knize Kristova trnová koruna, Stavitelé katedrál 2)


Čtěte více

Aigues-Mortes, křižácký přístav francouzského krále Ludvíka IX. (fotodokumentace ke knize Kristova trnová koruna, Stavitelé katedrál 2)


Čtěte více

Katedrála v Chatres: plastiky ze severních portálů (fotodokumentace ke knize Katedrála v Chartres, Stavitelé katedrál 1)


Čtěte více

John James a Jethro Lyne: Expedice Seeking the origins of Chartres čili Hledání počátků Chartres


Čtěte více

Mistr žebráckého Oplakávání a jeho dílna - soubor plastik z Alšovy jihočeské galerie na Hluboké (ke studii Petera Kováče Svatá Trojice z Českých Budějovic Mistra žebráckého Oplakávání)


Čtěte více

Cisterciácké opatství v Dammarie-les-Lys, které založila Blanka Kastilská a Ludvík IX. (fotodokumentace ke knize Kristova trnová koruna, Stavitelé katedrál 2)


Čtěte více

Cesty za umění s PhDr. Petrem Kováčem


Čtěte více

Fotodokumetace: ŠKOLA DĚJIN UMĚNÍ DR. PETRA KOVÁČE

Škola dějin umění dr. Petra Kováče, 1. lekce Ikonografie a symbolika v českém gotickém, renesančním a barokním malířství a sochařství, Anežský klášter, Praha: sobota 23. ledna 2016, přednášející Prof. Dr. Ing. Jan Royt a Dr. Peter Kováč. Foto Branislav Kvasnica.
Copyright (c) 2008 stavitele-katedral.cz | Tisk | Kontakty | XHTML 1.0 Strict | TOPlistStatistiky toplist | Zpět nahoru